35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Zarządzanie inwestycjami

Od odpowiedniego zarządzania inwestycjami zależne są wyniki prac budowlanych. Dlatego nasza firma Francuz oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz za sprawą uczestnictwa w licznych inwestycjach budowlanych, w tym także w ramach budownictwa zabytkowego, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełne wsparcie. Nasi specjaliści służą pomocą jako kierownicy projektów, inspektorzy nadzoru inwestorskiego oraz inżynierzy kontraktów budowlanych.

 

Każdego rodzaju działalności inwestycyjna jest wielopłaszczyznowa i jest powiązana z różnymi niebezpieczeństwami operacyjnymi. Aby je zidentyfikować, a następnie uniknąć, w inwestycji powinny brać udział osoby, które dysponują wiedzą oraz praktyką w tej dziedzinie.

 

Zakres prac w ramach zarządzania inwestycjami

Zarządzanie inwestycjami obejmuje szeroki zakres czynności, które włączają między innymi prace takie jak:

 • koordynacja prac związanych z prowadzeniem kontraktów budowlanych
 • ubieganie się o niezbędne pozwolenia oraz uzgodnienia
 • przygotowywanie harmonogramów projektów budowlanych
 • reprezentacja firmy w kontaktach z jej klientami
 • usługi w ramach negocjacji projektów i umów w zakresie inwestycji
 • budżetowanie i rozliczanie kontraktów podwykonawczych

 

Główne korzyści zarządzania inwestycjami

Korzystanie z usług zarządzania inwestycjami ma szereg korzyści, które powodują, że inwestorzy decydują się na nie coraz częściej. Zaliczane są do nich między innymi:

 • dążenie do kompleksowej realizacji celów projektowych zgodnie z przyjętymi założeniami
 • zmniejszenie ogólnych kosztów realizacji projektów
 • realistyczne i wiarygodne budżety inwestycji
 • poprawa kontroli jakości, co zmniejsza ryzyko nieprawidłowości w trakcie prac
 • scentralizowanie komunikacji dzięki integracji wszystkich uczestników biorących udział w realizacji projektu
 • optymalizacja i przyspieszenie realizacji harmonogramu projektu
 • ochrona inwestora przed nadmiernym ryzykiem w procesie realizacji inwestycji

 

Dzięki indywidualnemu dopasowaniu profilu zarządzania do potrzeb klienta można uzyskać maksymalne wyniki, zarówno w przypadku realizacji kompleksowej obiektów, jak i przy pracach restauracyjnych i renowacyjnych.

 

Profesjonalne zarządzanie inwestycjami

Nasz zespół specjalistów jest zawsze do Państwa dyspozycji, dlatego też jeżeli potrzebni są fachowcy w tej dziedzinie, my zawsze pozostajemy do usług. Zrządzanie inwestycjami jest naszą specjalnością już od lat i wiemy, w jaki sposób zapewnić klientom pełną pomoc – dobieramy ją indywidualnie zależnie od potrzeb jako firma elastyczna, która przystosowuje się do zmieniających się stale okoliczności, by zapewnić pełną pomoc niezależnie od przeciwności. Prace świadczymy przy tym zgodnie z polskimi przepisami prawnymi oraz zasadami etyki zawodowej.

 

Gdy chcą Państwo wybrać naszą firmę jako wsparcie w zarządzaniu inwestycjami, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji. Pomożemy w dobraniu odpowiednich rozwiązań zależnie od danej inwestycji oraz potrzeb inwestora. Zapraszamy serdecznie!

« powrót