35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Historia firmy

Historia Firmy rozpoczęła się w 1978 roku. Przez ponad 30 lat działalności zrealizowaliśmy szereg znaczących prac w zakresie remontów obiektów zabytkowych, adaptacji budynków, wzmocnień konstrukcji i innych. Naszym atutem jest stabilny zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu zawodowym. Obok remontów kompleksowych obiektów zabytkowych realizujemy specjalistyczne prace konstrukcyjne i hydroizolacyjne. Nadzór techniczny przygotowany jest do podjęcia każdego zadania wykonawczego w budownictwie nowoczesnym, tradycyjnym i zabytkowym. Na potrzeby dużych projektów, tworzymy konsorcja oraz korzystamy z outsourcingu sprawdzonych grup specjalistów. Ta forma współpracy pozwala nam w sposób niezawodny i kompleksowy obsłużyć niemalże każdą inwestycję. Na stałe współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami z branż instalacyjnych: instalacje elektryczne,  sieciowe co, wod-kan, gazowe.

W trosce o najwyższą jakość wykonywanych prac, korzystamy z usług autoryzowanych dostawców i stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały i technologie.

Potencjał firmy budujemy w oparciu o ciągle poszerzane umiejętności naszych pracowników oraz nowoczesny park maszynowo  sprzętowy. Potwierdzeniem kwalifikacji i solidności jest bogate portfolio przeprowadzonych bezpośrednio przez nas realizacji i referencje, wystawione przez naszych Klientów.