35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Renowacje krakowskich zabytków

W naszej firmie Francuz posiadamy przeszło 35 lat doświadczenia w renowacji zabytków w Krakowie. Jesteśmy skupieni na tym, aby zapewnić klientom pełne wsparcie w ramach renowacji obiektów zabytkowych – to oferta skierowana przez nas zarówno do osób prywatnych, między innymi właścicieli kamienic, a także do instytucji.

 

Wiemy, w jaki sposób prowadzić prace renowacyjne na najwyższym poziomie. Naszą firmę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Również współpracujemy z naszymi sprawdzonymi podwykonawcami, między innymi w ramach prac instalacyjnych.

 

Zakres prac renowacyjnych

Świadczymy dla naszych klientów usługi renowacyjne różnych typów. W tych ramach prowadzimy czynności polegające na odświeżaniu, odnawianiu oraz rekonstrukcji i konserwacji obiektów zabytkowych. Także prowadzimy prace powiązane, w tym wstępne badania mające na celu określenie stanu technicznego budynku oraz przygotowanie projektu prac, służymy także wsparciem w kontaktach z Konserwatorami Zabytków oraz z innymi instytucjami.

 

Prace renowacyjne to między innymi:

 • osuszanie i oczyszczanie murów
 • likwidowanie porażeń biologicznych
 • hydrofobizacja, izolacje różnych typów murów nowoczesnymi technikami
 • wzmacnianie posadzek, ścian i sklepień w budynkach
 • prace dekarskie i remonty pokryć dachowych
 • prace murarskie, uzupełnianie ubytków, spoinowanie, szpachlowanie, tynkowanie i malowanie
 • montaż instalacji, w tym centralnego ogrzewania, gazowych, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych

 

Wieloletnie doświadczenie

Naszym głównym celem jest zapewnienie pełnego wsparcie klientom. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, rzetelności i terminowości jesteśmy w stanie oferować obsługę na światowym poziomie, czego potwierdzeniem są nasze pozytywne referencje w ramach inwestycji prowadzonych dla najbardziej prestiżowych klientów w Krakowie, między innymi dla Zamku Królewskiego na Wawelu czy też dla Zarządu Rewaloryzacji Zespołów Zabytkowych Krakowa.

 

Braliśmy udział między innymi w takich inwestycjach jak:

 • Pałac Krzysztofory i Muzeum Narodowe Spichlerz dla Zarządu Rewaloryzacji Zespołów Zabytkowych Krakowa
 • Wawel dla inwestora Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki
 • Urząd Skarbowy przy ulicy Grodzkiej w Krakowie
 • Muzeum Karola Szymanowskiego w Zakopanem

 

Aktualnie bierzemy udział w projekcie Stradomska 7 – kompleksowych pracach budowlanych zabytkowej kamienicy przy ulicy Stradomskiej w Krakowie.

 

Dokładne informacje o naszych realizacjach można znaleźć na stronie internetowej wraz z dokumentacją fotograficzną oraz opisem prowadzonej inwestycji.

 

Gwarancja wysokiej jakości prac w korzystnej cenie

Wybierając firmę Francuz, mają Państwo pewność, że inwestycja będzie zrealizowana fachowo i sprawnie niezależnie od wyznaczonego zakresu prac. Mamy nadzieję, że nasze usługi będą mogły spełnić wszystkie Państwa oczekiwania pod kątem ich jakości, terminowości, również rzetelności oraz przystępnych cen.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy – czekamy na kontakt, aby przygotować dla Państwa indywidualną ofertę!

« powrót