35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Renowacja elewacji zabytkowych

Nasza firma Francuz od przeszło 35 lat specjalizuje się w prowadzeniu prac ogólnobudowlanych, w tym między innymi w zakresie budownictwa zabytkowego. Dzięki swojemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić optymalne efekty z naciskiem na precyzję oraz estetykę.

 

Prace renowacyjne zabytków są skomplikowane i precyzyjne – wymagają one dokładnego zbadania stanu technicznego obiektu, w tym jego konstrukcji oraz poszczególnych elementów. W przypadku zabytków szczególnie ważne jest sprawdzenie stopnia biologicznego zniszczenia obiektu, a także poziomu jego zawilgocenia oraz zasolenia. Na podstawie tych początkowych prac możliwe jest rozpoczęcie prowadzenia inwestycji.

 

W naszej firmie specjalizujemy się w kompleksowych renowacjach i remontach obiektów budowlanych. W ofercie posiadamy między innymi usługi takie jak renowacja elewacji zabytkowych – kamienic, pałaców, zamków, a także innego rodzaju obiektów zabytkowych. W ramach tych prac renowacyjnych zapewniamy klientom pełne wsparcie na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z innymi podwykonawcami w dziedzinie budownictwa zabytkowego.

 

Zabytkowe elewacje jak nowe

Prace związane z renowacją elewacji w obiektach zabytkowych zawsze poprzedzamy badaniami technicznymi, by określić indywidualny zakres prac. Staranne i trwale odtworzenie elewacji jest szczególnie ważne. Wykonujemy zarówno prace polegające na oczyszczaniu elewacji i uzupełnieniu ubytków, jak i te związane z pełną wymianą elewacji oraz nakładaniu nowych tynków na stare. Również realizujemy prace związane z uzupełnianiem elementów architektonicznych obiektów zabytkowych. Wykańczamy elewacje, wykonujemy impregnacje, stosujemy powłoki, które pozwalają na nadanie budynkom nie tylko pożądanego wyglądu, ale również ochronę elewacji.

 

W pracach stosowane są tylko najwyższej jakości materiały sprawdzonych przez naszą firmę producentów. Nie oszczędzamy na materiałach, doradzamy i dobieramy wyłącznie te najlepsze, które zapewniają w ten sposób optymalną trwałość oraz efekt prac renowacyjnych elewacji obiektów zabytkowych. Zabezpieczają one również konstrukcje przed przenikaniem szkodliwych substancji, w tym soli budowlanych.

 

Wieloletnie doświadczenie dla optymalnych efektów

Od lat zajmujemy się świadczeniem usług renowacji elewacji zabytkowych. Na swoim koncie mamy wiele udanych renowacji przeprowadzonych dla naszych klientów, także w prestiżowych obiektach, między innymi Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie.

 

Nasi eksperci wiedzą, w jaki sposób wykonać prace profesjonalnie i kompleksowo. Doradzamy w doborze odpowiednich rozwiązań technologicznych i materiałów renowacyjnych na elewacje, przeprowadzamy badania elewacji i z naszą wykwalifikowaną ekipą realizujemy prace renowacyjne. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać tak dobre efekty.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej obsługi, w takim przypadku zachęcamy do skontaktowania się z nami. Przygotujemy indywidualną ofertę związaną z danym obiektem zabytkowym wraz z wyceną.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

« powrót