35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Remonty kamienic Kraków

W naszej firmie Francuz zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług remontów kamienic w Krakowie oraz na terenie województwa małopolskiego i całej Polski. Prowadzimy całościową obsługę w tej dziedzinie, dzięki czemu również jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełne wsparcie z naciskiem na profesjonalizm, który jest wynikiem naszego ponad 35-letniego doświadczenia w dziedzinie budownictwa zabytkowego.

 

Jeżeli chcą Państwo zrealizować remont kamienicy, w takim przypadku zachęcamy do skorzystania z naszych usług – wiemy, jak wykonać remont od A do Z zgodnie z najnowszymi technologiami, by gotowy budynek zachwycał nie tylko swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością, oczywiście, zgodnie z zaleceniami konserwatorskimi, gdy przedmiotem inwestycji jest obiekt zabytkowy.

 

Zakres usług remontowych kamienic

Prowadzimy kompleksowe usługi remontowe kamienic – dzięki swojej praktyce związanej z budownictwem zabytkowym jesteśmy w stanie uzyskać optymalne rezultaty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dawne techniki budowlane nie były doskonałe, ale działamy tak, aby zachować wygląd budynków z przeszłości, stosując przy tym nowoczesne rozwiązania technologiczne. Efektem są estetycznie wykończone budynki z pełną gamą innowacyjnych dla nich rozwiązań dla pełnego komfortu ich użytkowania.

 

W ramach remontów kamienic wykonujemy między innymi:

  • osuszanie, odgrzybianie i oczyszczanie budynków
  • prace wykończeniowe – w tym stropy różnych typów, okładziny ścian i innych elementów konstrukcyjnych, między innymi z kamieni naturalnych, sztucznych, drewna, ceramiki oraz z innego rodzaju materiałów, sztukaterie wewnętrzne i zewnętrzne
  • prace elewacyjne – usuwanie zniszczeń, ubytków w ścianach, skuwanie tynków i kładzenie nowych tynków, kładzenie nowych tynków na stare
  • roboty dekarskie – konstrukcje dachów oraz pokrycia dachowe
  • prace instalacyjne – instalacji elektrycznych, niskoprądowych, sanitarnych, w tym gazowych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania
  • i inne prace związane z remontami kamienic

 

Prace remontowe kamienic mogą być również powiązań z pracami adaptacyjnymi budynków, na przykład na biura, pomieszczenia użyteczności publicznej i prywatnej.

 

Remonty kamienic – Kraków

W ramach remontów obiektów zabytkowych nasza firma Francuz posiada wieloletnie doświadczenie – jesteśmy w stanie zapewnić klientom fachowe i pełne wsparcie. Koncentrujemy się w szczególności na kamienicach w Krakowie, ale również realizujemy usługi na terenie innych miast w całej Polsce. Świadczymy pełną gamę usług remontowych, wykorzystując przy tym najwyższej jakości materiały oraz bazując na kwalifikacjach naszych pracowników. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, a także współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością, wtedy pozostajemy zawsze do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami – wykonamy dla Państwa indywidualną ofertę związaną z danym obiektem.

 

Firma Francuz – remonty kamienic Kraków – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

« powrót