35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Remont elewacji kamienicy

Zajmujemy się świadczeniem fachowych usług remontowych i renowacyjnych kamienic – jako firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w dziedzinie ogólnobudowlanej, w tym również budownictwa zabytków, wiemy, w jaki sposób spełniać oczekiwania każdego wymagającego klienta.

 

Na swoim koncie mamy wiele sukcesów w ramach realizacji inwestycji w Krakowie, także tych prestiżowych. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnego wsparcia w ramach remontu elewacji kamienicy, zawsze jesteśmy do dyspozycji!

 

Kompleksowe remonty elewacji

Przed przystąpieniem do prac remontowych przeprowadzamy dokładne badania, które mają na celu określenie stanu technicznego obiektów budowlanych. Dzięki nim możemy przystąpić do doboru odpowiednich rozwiązań technologicznych, aby uzyskać optymalne efekty. Określamy również stan ubytków we elewacji, dlatego też możemy dopasować odpowiednie rozwiązania remontowe. Prowadzimy także konsultacje z ekspertami, w tym ze specjalistami w zakresie konserwacji zabytków.

 

Elewacje kamienic często zachwycają swoimi kunsztownymi dekoracjami oraz niezwykłymi kompozycjami architektonicznymi. Prace z elewacją budynków obejmują w związku z tym ściany, cokoły, gzymsy, elementy sztukatorskie. Zadaniem pracowników przystępujących do remontu jest wykonanie go w taki sposób, aby nie naruszyć delikatnej tkanki obiektu.

 

Remont elewacji kamienicy obejmuje między innymi prace takie jak:

  • wykonanie zabiegów reparacji elewacji, w tym usunięcie starego tynku, jeżeli nie może być on pokryty nową warstwą
  • prowadzenie zabiegów czyszczenia zabrudzeń elewacji
  • uzupełnienie ubytków na ścianach zewnętrznych w tynkach
  • montaż nowych sztukaterii lub też uzupełnienie tych istniejących
  • prace w ramach obróbek blacharskich
  • prace dotyczące stolarki okiennej i drzwiowej
  • malowanie elewacji zgodnie z przyjętymi założeniami

 

W pracach remontowych elewacji bardzo ważne jest dobranie odpowiednich materiałów, w tym zabezpieczających fasadę przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. W naszej firmie pracujemy tylko z najwyższej jakości materiałami, co gwarantuje trwałość i estetykę budynku na lata.

 

Profesjonalne remonty elewacji w Krakowie

Jeżeli wobec tego chcą Państwo skorzystać z usług remontowych elewacji w Krakowie, a także w województwie małopolskim, wtedy nasza firma Francuz zawsze jest do Państwa dyspozycji. Możemy pochwalić się realizacja wielu różnych inwestycji dla klientów z Krakowa dotyczących nie tylko kamienic zabytkowych, ale również obiektów takich jak Wawel czy Pałac Krzysztofory.

 

Pracujemy kompleksowo – dysponujemy nowoczesnym zapleczem, w tym specjalistycznym sprzętem i narzędziami, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas podwykonawcami. To powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać dla klientów remont elewacji całkowicie – zgodnie z założeniami, wyznaczonym budżetem oraz, oczywiście, na czas.

 

W razie pytań jesteśmy przez cały czas do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z remontami kamienic, przygotują także indywidualną ofertę. Zapraszamy serdecznie!

« powrót