35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Przedsiębiorstwo budowlane

Jako przedsiębiorstwo budowlane działamy od ponad 35 lat w swojej branży, zapewniając naszym klientom kompleksową i fachową obsługę skoncentrowaną na ich indywidualnych potrzebach. Siedziba naszej firmy to Kraków, ale obsługujemy klientów również na terenie całej Polski – jesteśmy w stanie dojechać wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni, aby służyć wsparciem.

 

Specjalizujemy się w szczególności w prowadzeniu wszelkiego rodzaju interdyscyplinarnych i wielobranżowych projektów budowlanych, w tym głównie w ramach budownictwa zabytkowego, w którym posiadamy także szerokie doświadczenie oraz wiele sukcesów na koncie.

 

Bogaci wielopokoleniowym doświadczeniem

Swoje doświadczenie budujemy na wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, a także na kwalifikacjach naszego zespołu. Jesteśmy w stanie dzięki temu zapewnić naszym klientom pełne wsparcie w ramach realizacji projektów praktycznie każdego rodzaju – również tych prestiżowych.

 

W ciągu przeszło 35 lat naszej działalności na rynku Małopolski oraz w całym kraju uzyskaliśmy bezcenną praktykę oraz wiedzę dotyczącą zarówno budownictwa, jak i potrzeb naszych klientów, którzy zawsze są dla nas najważniejsi. Zależy nam na tym, aby korzystanie  naszych usług było zawsze owocne i kończyło się obopólnym zadowoleniem. Liczne pozytywne referencje i opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ to potwierdzenie, że nasze usługi cieszą się powodzeniem i spełniają wymagania inwestorów.

 

Kompleksowa i fachowa obsługa

Zapewniamy pełną obsługę w ramach prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych różnych typów. Naszym klientom oferujemy wsparcie w ramach budownictwa zabytkowego i nie tylko, zajmujemy się czynnościami konstrukcyjnymi, izolacjami, również pracami dekarskimi, także przy renowacjach i remontach zabytków.

 

Współpracujemy od lat z zaufanymi podwykonawcami, w szczególności z branż instalacyjnych. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się również instalacje elektryczne i niskoprądowe, instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne, a także instalacje sanitarne, w tym centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, gazowe.

 

Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług możemy spełnić wszystkie wymagania klientów wybierających nasza firmę. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, doradzamy, dobieramy najlepsze materiały i technologie, również pomagamy w realizacji inwestycji od strony formalnej, dlatego też decydując się na nasze usługi, mają Państwo pewność, że wszystko będzie zrealizowane kompleksowo i fachowo.

 

Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Państwem okaże się równie udana jak z pozostałymi z naszych klientów. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełen wykaz świadczonych przez nas prac, a także zakończonych przez nas projektów i tych w trakcie prac – realizacje w naszym wykonaniu są najlepszym świadectwem tego, że najwyższa jakość jest dla nas priorytetem.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości związane ze świadczonymi przez nas usługami, zawsze pozostajemy do dyspozycji i odpowiemy na nie błyskawicznie i wyczerpująco.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

« powrót