35 lat tradycji budowlanych, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, gwarancja wysokiej jakości wykonywanych prac, bogate portfolio prestiżowych realizacji.

Przedsiębiorstwa budowlane Kraków

Nasza firma Francuz posiada wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa zabytkowego w Krakowie i Małopolsce. Skupiamy się na prowadzeniu prac w sposób wszechstronny i interdyscyplinarny, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu z inwestorów precyzyjnie dopasowane wsparcie w pracach konserwacyjnych i renowacyjnych oraz w remontach obiektów zabytkowych.

 

W sektorze przedsiębiorstwa budowlane Kraków naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi niezależnie od wymaganego zakres u przedstawionych na wymogów. Dzięki współpracy z zaufanymi podwykonawcami, a także Konserwatorami Zabytków i innymi ekspertami w dziedzinie budownictwa zabytkowego jesteśmy w stanie uzyskać optymalne rezultaty w ramach każdego projektu.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie i to tutaj zrealizowaliśmy wiele prac dla naszych klientów. Możemy pochwalić się uczestnictwem w projektach takich jak: Pałac Krzysztofory i Muzeum Narodowe Spichlerz prowadzonych dla Zarządu Rewaloryzacji Zespołów Zabytkowych Krakowa, Wawel dla inwestora Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki, także braliśmy udział w pracach nad Urzędem Skarbowym przy ulicy Grodzkiej w Krakowie czy przy Muzeum Karola Szymanowskiego w Zakopanem. Aktualnie realizujemy projekt Stradomska 7 polegający na przebudowie, rozbudowie oraz nadbudowie zabytkowej kamienicy położonej przy ulicy Stradomskiej w Krakowie.

 

Budownictwo zabytkowe – zakres prac

Od przeszło 35 lat zajmujemy się prowadzeniem prac w ramach budownictwa zabytkowego. Wykonujemy różnego rodzaju prace zabezpieczające, uzupełniające, odtworzeniowe, rewaloryzacyjne, adaptacyjne, również udostępniające w obiektach zabytkowych każdego typu.

 

Są to prace takich typów jak:

  • budowlane i konstrukcyjne
  • dekarskie
  • wykończeniowe
  • izolacje
  • instalatorskie (wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, gazowe, elektryczne)

 

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem – wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem, a także posiadamy wykwalifikowane kadry, dzięki którym prace realizujemy precyzyjnie i zgodnie z założeniami projektowymi oraz uzgodnieniami z klientami.

 

W pracach wykorzystujemy również starannie dobrane materiały budowlane i wykończeniowe pochodzące od naszych sprawdzonych dostawców. Nie oszczędzamy na jakości, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że to ona jest kluczowa dla naszych klientów – w związku z tym gwarantujemy optymalną trwałość, wytrzymałość, ochronę i estetykę wykonanych przez nas prac dla budynków zabytkowych. Dzięki nim odzyskują one dawną świetność, otrzymują nowe funkcje, są profesjonalnie chronione, aby mogły służyć jeszcze dłużej.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług!

Wszystkich klientów szukających pełnego i fachowego wsparcia w ramach realizacji inwestycji budownictwa zabytkowego zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy pełne wsparcie, które odpowiada indywidualnym potrzebom inwestycyjnym i wiemy, jak dążyć do całkowitego zadowolenia klientów. Zapraszamy do kontaktu!

« powrót